» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jehona: E urrej vetminė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jehona: E urrej vetminė

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Apr 2010, 12:13

Jehona: E urrej vetminė
Tashmė si njė kėngėtare e afirmuar,
Jehona Sopi ka arritur tė pushtojė skenėn
muzikore dhe zemrėn e mijėra
adhuruesve. Ka filluar tė kėndojė qė e
vogėl, e njėkohėsisht ėshtė paraqitur
edhe nė spektakle tė ndryshme bukurie.

Me zėrin e kėndshėm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tėrheqėse skenike, ajo nuk ėshtė vetėm e pėlqyer dhe e adhuruar nė
Kosovė, por edhe nė Shqipėri, Maqedoni etj. Pėrveēse ėshtė njė kėngėtare, ajo nė radhė tė parė ėshtė dhe njė vajzė me
ndjenja dhe emocione.Jehona ėshtė shprehur se dėshiron qė tė jetė gjithmonė nė shoqėrinė e
njerėzve tė saj tė dashur, pasi qė urren vetminė dhe nukdėshiron tė qėndrojė kurrė vetėm.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi