» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Marigona Dragusha pozon nudo

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Marigona Dragusha pozon nudo

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 14:53

Marigona Dragusha pozon nudo
Supermodelja
kosovare, Marigona Dragusha, qė njėherit ėshtė dhe femra e tretė mė e bukur e planetit, ka ‘thyer
akullin’ duke pozuar nudo pėr fotografine njohur Fadil Berisha.

Bukuroshja 18-vjeēare zuri vendin etretė nė kompeticionin Miss Universe 2009. Ajo vazhdon karrierėn si
modele nė kompaninė e modeleve tė Donald Trump, qė ia bėri asaj
ofertėn e qė mėsohet tė jetė nėnshkruar nė Gjakovė pas paraqitjeve fenomenale tė saj nė pasarelat e modės.
Marigona gjithashtu nuk e ka fshehur ambicien e saj pėr tė studiuar shkencat
politike dhe pėr t’ufutur njė ditė nė botėn politike kosovare. Ajo u pėrball nė
Bahame me shkrimet e gazetave spanjolle qė flisnin pėr montim tė suksesit tė saj
nga Fadil Berisha. Pos kėsaj, ajo u takua dhe me kryeministrin eBahameve, nga i cili kėrkoi njohjen e Kosovės.
Spekulimet pėr moralin e Marigonės janė rritur dukshėm kur ajo filloi tė pozojė
nudo pėr Fadil Berishėn edhe pse ajo mė herėt kishte mohuar kategorikisht
njė gjė tė tillė. Flokė tė shkurtra pėr pėrgatitjen mėtė lehtė tė parukave dhe disa foto nė setin e bėrė nga Fadil
Berisha e shohin Marigonėn tė lidhur me njė rrip nė pjesėn e gjinjvedhe asgjė tjetėr, duke hedhur njėkohėsisht poshtė
deklaratat e sajase kurrė nė jetėn se saj nuk do tė pozonte nudo, indikator i sė cilės ėshtė mosha e saj e njomė.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi