» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kaltrina Selimi nuk do tė martohet kėtė vit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kaltrina Selimi nuk do tė martohet kėtė vit

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 14:33

Kaltrina Selimi nuk do tė martohet kėtė vit
Nė njė prononcim pėr mediet kosovare, Kaltrina Selimi ka thėnė se nuk e ka
ndėrmend tė martohet sivjet dhe ka njoftuar pėr planet e saja artistike.

“Menjėherėpas kthimit tim nga Londra, kam filluar tė bisedoj me kompozitorė
pėrtė realizuar kėngė tė reja, por pėr momentin nuk kam diēka te gatshme
pėr tė bėrė publike. Gjithsesi, sa mė shpejt qė tė mundem tė
realizoj diēka, apo ndonjė kėngė pėr sezonin e verės do tė punoj. Do
t’i konsultoj disa kompozitorė, kėnga qė mendoj se do tė jetė mė e
mira, edhe do ta lansoj”, ka bėrė tė ditur Kaltrina Selimi gjatė njė
bisede pėr gazetėn “Infopress”.

Sa i pėrket martesės, Kaltrina thotė se nuk e ka nė plan tė martohet kėtė
vit.

“Nukbesoj se do tė ketė martesė kėtė vit, pėr vitin e ardhshėm nuk e di.
Nuk kam dėshirė tė bėj plane afatgjate sepse mė shumė i dua gjėrat
kur vijnė ashtu
spontanisht, ato janė shumė tė mira, kėshtu qė nuk ka asgjė tė re nė kėtė drejtim” ka shtuar ajo.
6 Prill 2010

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi