» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tuna vesh sot fustanin e bardhe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tuna vesh sot fustanin e bardhe

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Apr 2010, 12:31Tuna vesh sot fustanin e bardhė

Tė dielėn, kėngėtarja e
mirėnjohur nga Maqedonia, Altuna Sejdiu, do tė kurorėzojė dashurinė e saj me
Blerim Rekėn, djalin e ambasadorit tė Maqedonisė nė misionin e BE-sė nė
Bruksel.

Kjo pritet tė jetė njė dasmė madhėshtore, e cila do tė mbledhė nė Shkup shumė
prej miqve dhe tė afėrmve tė ēiftit. Ndėrkaq, nė kurorėzimin e kėsaj ndjenje nuk
do tė mungojnė as personazhet publike.
Dasma e Tunės dhe Rilindit do tė zhvillohet nė hotelin “Alexander Palace” nė
Shkup dhe janė tė ftuar rreth 350 mysafirė mes tė cilave edhe shumė yje tė
estradės shqiptare si Dafina Zeqiri, Nora Istrefi, Adrian Gaxha, Sinan
Vllasalliu, Armend Rexhepagiqi, Shpat Kasapi dhe Afėrdita Dreshaj.
Sė fundi u spekulua se kėngėtarja shkupjane ėshtė edhe nė pritje tė fėmijės
sė parė tė saj, por burime tė afėrta me kėngėtaren dhe vetė Tuna, kishin mohuar
kėto thashetheme.
Pas martesės, ēifti raportohet se do tė jetojė midis Shkupit dhe Prishtinės,
por bazėn kryesore do ta ketė kryeqytetin kosovar, ku kanė blerė edhe
apartament.


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi