» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njė fillim i ri pėr Jennifer Lopez

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njė fillim i ri pėr Jennifer Lopez

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Apr 2010, 08:40

Njė fillim i ri pėr Jennifer LopeZ

Aktorja dhe kėngėtarja Jennifer Lopez po i kthehet biznesit pasi ishte
larguar nga kompania e saj e incizimit nė muajin shkurt. Ajo tani ka nėnshkruar
kontratė me ‘Island Def Jam’, sė bashku me Rihanna-n dhe Mariah Carey. Muajin e
kaluar, bukuroshja latine kishte bėrė tė ditur se pas 11 vitesh ka vendosur ta
braktisė studion ‘Sony's Epic

Records’,
edhe pse albumi i saj i shtatė, ishte caktuar tė botohet pikėrisht nga kjo
studio. Lopez ishte e shpejtė pėr tė hedhur poshtė zėrat se ka pasur njė grindje
mes saj dhe bosėve tė ‘Epic’, duke insistuar se ndarja ishte miqėsore. Dhe ajo
tani ka deklaruar se ka arritur marrėveshje me ‘Island Def Jam’ dhe albumi i saj
do tė dalė pikėrisht nga kjo studio.


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi