» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ekipi juaj i preferuar.

Shko poshtė

Ekipi juaj i preferuar.

Mesazh nga Goc me naze prej Wed 31 Mar 2010, 18:01

Per mua Bayern ngelet.
mbrem ka ber nje loj shum te mire. e meritoj fitoren kunder Manchesterit.edhe pse e kip shum e forte Manch.

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 8924
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekipi juaj i preferuar.

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 31 Mar 2010, 18:21

interrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17358
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekipi juaj i preferuar.

Mesazh nga memaliaj prej Thu 28 Oct 2010, 08:42

interrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekipi juaj i preferuar.

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 28 Oct 2010, 19:09

Interrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17358
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekipi juaj i preferuar.

Mesazh nga Adonisi prej Thu 28 Oct 2010, 19:53

Ajaksi.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekipi juaj i preferuar.

Mesazh nga Njona prej Wed 07 Nov 2012, 18:05

BAAAAARRRRCELONNNA

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
avatar
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 6122
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekipi juaj i preferuar.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi