» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ryva sė shpejti me pėrmbledhjen e kėngėve tė saj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ryva sė shpejti me pėrmbledhjen e kėngėve tė saj

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 14:42

Ryva sė shpejti me pėrmbledhjen e kėngėve tė saj
Kėngėtarja Ryva
Kajtazi sė shpejti do t’i ofrojė adhuruesve tė saj njė
pėrmbledhje
tė kėngėve qė i ka kėnduar deri tash, duke ia bashkangjitur edhe dy
kėngė
te reja.

Njėrės nga to do t’ia realizojė edhe kripin, i cili
pritet
tė dalė gjatė verės.

Ryva tha pėr Kosovapress se ėshtė duke
punuar
intensivisht rreth njė pėrmbledhje e kėngėve tė saj bashkė me
videoklipin,
i cili do tė lansohet nė sezonin veror.

Ryva njoftoi se nė
pėrmbledhjen
e kėngėve do t’i ketė gjithsejtė tetė ose nėntė kėngė tė dėgjuar mė
herėt
dhe dy kėngė tė reja.

Ryva sė fundi ka realizuar kėngėn me klip
me
titull “Nė mendjen time”./L.Gashi/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi