» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ermali i kėndon vajzės sė verbėr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ermali i kėndon vajzės sė verbėr

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 14:30

Ermali i kėndon vajzės sė verbėr
Kėngėtari Ermal
Fejzullahu ka realizuar edhe njė kėngė tė re, e cila nė
pėrmbajtje i
kushtohet njė vajze tė verbėr qė ėshtė nė lidhje me njė djalė.
Kėsaj
kėnge Ermali ka vendosur t’ia bėj edhe klipin dhe pėr tri javė do tė
shohim
nė ekranet e televizioneve.

Kėtė e bėri tė ditur pėr
Kosovapress
vet Ermali, i cili deklaroi se ka vendosur tė kėndoj
kėtė kėngė, pasi qė teksti
i ka pėlqyer shumė dhe e ka kėnduar me
dėshirė tė madhe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi