» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Leonora Jakupi nuk pranon tė jetė pjesė e VIP-Shtėpisė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Leonora Jakupi nuk pranon tė jetė pjesė e VIP-Shtėpisė

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 14:00

Leonora Jakupi nuk pranon tė jetė pjesė e VIP-Shtėpis

E dashur nga publiku
dhe shumė e kėrkuar nga VIP- Shtėpia, kėngėtarja Leonora
Jakupi ka
konfirmuar pėr Kosovapress se ka pranuar ftesėn pėr pjesėmarrje nė
kėtė
spektakėl, porse nuk ka pranuar tė jetė pjesė e tij, me arsyetimin se
‘intimitetin
do qė ta ruaj vetėm pėr familjen e saj’.

Derisa kanė mbetur
edhe
dy ditė deri nė fillimin e spektaklit tė VIP- Shtėpisė, janė bėrė
publikė 6
emrat e pjesėmarrėsve tė parė, ku ndėr ta ėshtė edhe ylli i
estradės shqiptare,
Big Mama, si femra e vetme qė ka pranuar ftesėn
deri mė tash.

Por duket
se protagonistėt e spektaklit tė
VIP- Shtėpisė, spektakėl ky qė do tė fillojė me
1 prill, po kanė
probleme qė t’i mbledhin emrat e njohur tė estradės dhe t’i
vėnė ata
nėn vėzhgimin e kamerave 24 orė pėr njė muaj rresht.

Deri mė
tash
pėrveē, Medės dhe aktores Olta Gixharri qė pėr arsye tė ndryshme nuk
kanė
pranuar ftesėn dhe nuk do jenė konkurrent nė VIP- Shtėpinė,
tashmė ftesėn e ka
kundėrshtuar edhe kėngėtarja Leonora Jakupi.

Leonora
ka konfirmuar pėr
Kosovapress se ka pranuar ftesėn pėr pjesėmarrje
nė kėtė spektakėl, porse nuk ka
pranuar tė jetė pjesė e tij, me
arsyetimin se ‘intimitetin do qė ta ruaj vetėm
pėr familjen e saj’.

“Po
kam marrė ftesėn, por nuk do ta pranojė, pasi
intimitetin tim unė e
ruaj vetėm pėr familje dhe nuk dua ta ekspozojė pėr
publikun”, ka
thėnė Leonora.

Ndėrkaq, emra tė pėrfolur pėr pjesėmarrje

VIP- Shtėpinė janė edhe kėngėtarėt; Albėrie Hadėrgjonaj, Gjyste Vula,
Nora
Istrefi, kėngėtarja Soni dhe Elvana Gjata./L.Gashi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi