» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ah sikur?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

miq Ahhhhhh sikur.........

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:57

Ahhhh sikur te isha gjithmone pushime geek
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15678
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Sep 2008, 20:02

Ahhhhhh sikur te isha femi... mos ta vras trurin per asgje!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Sikur tė isha...!

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 09 Dec 2008, 05:42


  • Sikur te isha, ketu mund te shprehni ndonje deshire tuajen qe nuk e keni realizuar ! Vazhdim te mbare.
Sikure te isha sot atje ku nuk jam !.
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 09 Dec 2008, 05:46

avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 09 Dec 2008, 15:32

sikur te isha me kotelen tani, lufta e 3 boterore kishte per tu bere hahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11678
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adisa prej Tue 09 Dec 2008, 15:34

sikur te isha te futem ne ket zemer :drunken:
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11947
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 09 Dec 2008, 17:34

Sikure te isha me Morenene te festonim bashke ditelindjen
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adem Berisha prej Tue 09 Dec 2008, 19:46

Ani, ani, te gjithe qofshi atje ku ju keni deshire por edhe une diku mbas dere bre, kijameti nuk bahet hahahahahaha. Pak torte te ditlindjes e mua do te me del boll.
Besoj qe Morenado te ndaj nje cope te vogel te tortes edhe per babagjyshin Adem.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11658
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adisa prej Tue 09 Dec 2008, 20:18

sikur te isha tu pi kafe me ket siper
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11947
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Dec 2008, 21:33

Sikur te kisha kete siper afer meje!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Dec 2008, 10:10


Gjysh Adem sigurisht

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Naki prej Wed 10 Dec 2008, 13:14

Babush lema gjysmen mos e ha vet se goja leng po me leshon kah po e shof Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 10 Dec 2008, 13:33

Hahahahahahaha, o Naki oproblem, baju more ti se valla nuk ta dhash fijen. Pse a po mė jep ti mua ndonjėherė a?
Falemnderit Morena e ty zoti tė gėzoftė baco qė je kujtue kaq bukur pėr mua. Po mė duket sikur tė ma sillje plot tepsinė. Ishalla do tė servosh edhe 150 torte tjera pėr ditėlindjet tuaja e kėtij problemit dikur si vonė ia ndajmė ndonjė copė se prap mė vie gjynah mua, nuk mund tė ha unė e ky tė shikojė, hahahahahaha o problemat e mi, po mė shtyni edhe mua nė shumė shaka e doni me mė ba problem nė pleqėri.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11658
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adisa prej Wed 10 Dec 2008, 13:35

sikur te ishe Atu ku deshiroja
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11947
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 10 Dec 2008, 14:22

Ej Gresa, ti thuaj qysh tė duash valla veē unė do tė thoja : "Sikur tė isha djal".

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11658
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 10 Dec 2008, 17:51

sikur te isha pak ēaste me bacen Adem.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13425
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adisa prej Wed 10 Dec 2008, 18:40

sikur te isha edhe un me Bacin Adem
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11947
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 10 Dec 2008, 19:43

Ani, ani, shumė falemnderit pre teje Shaban dhe teje babush ((Gresa). Edhe unė do tė deshiroja te isha pranė jush. Jam plak por nuk ua prish fotografinė hahahahaha. Ju dua shumė dhe falenderoj shumė.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11658
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga psikologia prej Wed 10 Dec 2008, 20:15

sikur te isha ,sikur te isha,sikur te isha ...e di une se ku doja te isha

psikologia

Shteti : REPUBLIKA E KOSOVES
Postime : 12
Kyējet nė forum : 9987
Regjistruar mė : 10/12/2008
Profesioni : psikologe dhe mbi te gjitha grua e dashuruar shume ne burrin e saj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Dec 2008, 20:16

Sikur te iki une tani ;feel;

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Dec 2008, 11:36

Sikur te ishte Morena afer meje me ma ferku...ballin!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Lisja prej Thu 11 Dec 2008, 11:42

Morena shkruajti:
Gjysh Adem sigurisht
Sikur te isha dhe une afer babaghyshit Adem ta shijoj edhe une nje pjes te tortes qe Morena i paska nda atij Razz birth
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10033
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adem Berisha prej Thu 11 Dec 2008, 12:09

Po valla Lisja mjaft mirė e ke thėnė. As unė nuk ndjehem i lumtur kur jam i vetmuar ndaj tė falėnderoj pėr dėshiren e shprehur. Babagjyshėt janė shumė tė dashur pėr nipat e mbesat gjithėsesi.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11658
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adisa prej Thu 11 Dec 2008, 13:42

sikur te kisha kra te fluturaja
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11947
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Dec 2008, 13:43

Sikur te isha me njonin tani .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 11 Dec 2008, 15:09

Sikure te isha kryeminister i Kosves shum gjera do te nderoja ! alb
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 11 Dec 2008, 15:13

Morena shkruajti:Sikur te isha me njonin tani .
Sikure te isha edhe une me njonin - heeee mi Morena eshte deshire e lehte per tu realizue ! scratch
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 11 Dec 2008, 15:15

Gresa shkruajti:sikur te kisha kra te fluturaja
Sikure te kisha edhe une krahe ! Po hipim ne aeroplan mi Gresa pale !
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 11 Dec 2008, 15:23

Lumbardhi
Sikur te kisha kete siper afer meje!
Lumbardhi
Sikur te ishte Morena afer meje me ma ferku...ballin!
hahhhaaaaaaaa mire e ke ti Lumbardhi
Sikure te isha tani nje ere e lehte e ju te gjitheve tjua largija brengat !!! cheers
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Bukuroshi prej Thu 11 Dec 2008, 16:57

Sikur te isha me i madhe Mad
avatar
Bukuroshi

Shteti : prishtine
Postime : 63
Kyējet nė forum : 9997
Regjistruar mė : 09/12/2008
Profesioni : nxenes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Dec 2008, 21:11

Sikur te isha Sali Berisha Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15678
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adem Berisha prej Fri 12 Dec 2008, 10:27

E valla more bukuroshi i xhaxhit, ti do tė bėhesh i madh por ne si do tė kėthejmė oren prapa e tė bėhemi edhe njė herė tė vegjel se?!

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 11658
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Dec 2008, 11:06

Sikur te isha ne Tirane tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 24 Dec 2008, 08:52

memaliaj shkruajti:sikur te isha me kotelen tani, lufta e 3 boterore kishte per tu bere hahaaa
u me marsh te ligat ti mu :tongue0023:

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13386
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Voglushja prej Wed 24 Dec 2008, 14:31

sikur tani te isha pran teje i dashur,dhe te kujdesesha per tyy dhe shendetin tend...!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adisa prej Wed 24 Dec 2008, 15:16

Sikur te isha ne moshen e femiriss
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11947
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Naki prej Wed 24 Dec 2008, 15:17

Sikur Vjola te ishte ne kete moshe ja kisha dergu msitet 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Adisa prej Wed 24 Dec 2008, 15:18

Sikur ti dergojshe mesti doti vrisja te dera
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11947
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Naki prej Wed 24 Dec 2008, 15:43

Sikur ti vriste krejt mashkujt kjo kisha mbet vete une dhe dashti nuk dashti kishte ardhe vete kjo vjola 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 24 Dec 2008, 15:45

Sikure te isha sa Vjola!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Ah sikur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi