» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


liri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

liri

Mesazh nga kreshniki prej Wed 24 Mar 2010, 23:51

ej ėsht mir me e qit njė tem pėr liri e jo pėr mu rujt

kreshniki

Shteti : kreshnik fida
Postime : 3
Kyējet nė forum : 8315
Regjistruar mė : 24/03/2010
Profesioni : biznismen

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: liri

Mesazh nga deti prej Thu 25 Mar 2010, 15:45

Eshte mire qe tema te definohet me qarte ne menyre qe te shkruajme nga dicka edhe ne.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi