» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Edhe Michelle Obama nė serinė “The Simpsons”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Edhe Michelle Obama nė serinė “The Simpsons”

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 14:33

Edhe Michelle Obama nė serinė “The Simpsons”

Washington, 23 mars – Zonja e parė e SHBA-sė, Michelle Obama, ėshtė paraqitur nė episodin e fundit tė serisė televizive tė filmave tė vizatuar “The Simpsons”, raporton “Telegraph”.
Zėrin e karakterit tė saj tė animuar e huazoi aktorja Angela Bassett.
Zonja e parė e SHBA-sė kishte pėr qėllim tė ndihmonte Lisan, tė cilėn nxėnėsit e kishin pėrzėnė nga shkolla. Gjegjėsisht, Lisa ka shkruar njė blog pėr kėtė, i cili ėshtė vėnė re nga blogeri FLOTUS1, pėr tė cilin mė vonė ėshtė vėrtetuar se ėshtė Michelle Obama.
Zonja e parė vizitoi shpejtė shkollėn e Lisas, ku mbajti njė fjalim pėr rėndėsinė e edukimit dhe nga nxėnėsit kėrkoi tė jenė tė mirė ndaj saj.
Personazhe tė njohur paraqiten nė “The Simpsons” qė nga fillimi i shfaqjes sė serisė nė vitin 1989.
Faleminderit pėr rekomandimin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi