» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gisele Bundchen sėrish nė formė perfekte

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gisele Bundchen sėrish nė formė perfekte

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 14:30

Gisele Bundchen sėrish nė formė perfekteLos Angeles, 23 mars - Ėshtė bėrė nėnė para tre muajsh, por ėshtė kthyer nė
forme perfekte trupore sa hap e mbyll sytė.
Top modelja Gisele Bundchen nuk
ka humbur kohė pėr tė qenė sėrish elegante. Nėna e re vazhdon tė stėrvitet nė
palestėr dhe ėshtė gati pėr t'u rikthyer nė pasarelė.
Nė trupin e saj nuk ka
lėnė asnjė shenjė lindja e djalit Benjamin, fryt i dashurisė me partnerin e saj
Tom Brady.
Gisele tregon se shtoi 13 kilogramė gjatė shtatzėnisė dhe se i
humbi ato shumė shpejt, falė muskujve gjithnjė tė integruar. Kujtojmė se Gisele
gjatė gjithė kohės ėshtė marrė me gjimnastikė dhe ka pasur njė ushqim tė
ekuilibuar.

Faleminderit pėr
rekomandimin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi