» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Arrestohet kėngėtari Pete Doherty

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Arrestohet kėngėtari Pete Doherty

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 14:27

Arrestohet kėngėtari Pete Doherty

Londėr, 23 mars - Pete Doherty ėshtė sėrish nė qendėr tė thashethemeve.
Kėngėtari ėshtė arrestuar pasi akuzohet se kishte furnizuar me drogė
trashėgimtaren britanike Robin Whitehead nė janar.
Kėngėtari 31-vjeēar, i
njohur pėr skandalet e tij me lėndė narkotike, ėshtė marrė nė pyetje bashkė me
katėr persona tė tjerė. Pėr momentin ai ėshtė liruar, por nė prill duhet t'u
pėrgjigjet sėrish pyetjeve tė hetuesve.
Doherty e Whitehead, sė fundmi kishin
punuar sė bashku pėr realizimin e njė dokumentari tė drejtuar nga 27-vjeēarja me
titullin "The road to Albion", e qė kishte si qėllim rrėfimin e jetės sė
popstar-it dhe grupit tė famshėm.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi