» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sheril kėrkon divorc

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sheril kėrkon divorc

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010, 14:48


Sheril kėrkon divorc

Sheril Koul nuk ka ndėrmend t’i japė asnjė shpresė bashkėshortit tė saj,
Eshli Koul, i cili mesa duket e ka mbushur kupėn me historitė e tradhtive.
Pavarėsisht faljes sė vazhdueshme qė mbrojtėsi i ka kėrkuar,
bashkėshortja-kėngėtare nuk do bėjė asnjė hap pas, madje ka nisur menjėherė
procedurat e divorcit pasi kontaktoi me avokaten Fiona Shaklenton.
Lajmin e ndarjes ajo ia ka bėrė tė ditur me njė sms. Ky nuk ėshtė njė
lajm i mirė pėr lojtarin e Ēelsit, i bllokuar nga njė dėmtim qė do ta mbajė
jashtė fushave edhe pėr disa kohė.

Sheril ndėrkohė ka nisur tė
shoqėrohet me kėngėtarin e grupit “Black Eyed Peas”, Will-i-am.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi