» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Eliza ishte mikja e Kushnerit!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Eliza ishte mikja e Kushnerit!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010, 14:47


Eliza ishte mikja e Kushnerit!

Disa ditė pas vizitės sė ministrit tė Jashtėm tė Francės Bernar Kushner nė
Kosovė, kėngėtarja Eliza Hoxha ka publikuar nė Facebook njė fotografi, e cila
ėshtė bėrė nė vitin 2002, nė kohėn kur Kushner ka qenė kryeadministratori i
Kosovės.
Pėrndryshe, Eliza kohėve tė fundit ka realizuar njė video-klip
tė njė kėnge, por ende nuk dihen arsyet pse ajo ėshtė tėrhequr nga juria e
“Talenti X”.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi