» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


pershendtje nga une

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendtje nga une

Mesazh nga Tuna prej Sat 20 Mar 2010, 00:29

pershendtje nga une tuna jam antare e re qe nga sot ju pershendes nga kosova (mirovica) mir se ju gjej
avatar
Tuna

Postime : 11
Kyējet nė forum : 8500
Regjistruar mė : 20/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendtje nga une

Mesazh nga Annika prej Sat 20 Mar 2010, 00:46

Pershendetje dhe mire se erdhe Tuna

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14662
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendtje nga une

Mesazh nga Tuna prej Sat 20 Mar 2010, 01:12

flm anika mir se ju gjeta shpresoj qe me ndihemen e juaj do ia arrij ta kuptoj forumin se si duhet te punoj ne forum klm respket nga ana ime
avatar
Tuna

Postime : 11
Kyējet nė forum : 8500
Regjistruar mė : 20/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendtje nga une

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Mar 2010, 08:57

Mire se erdhe Tuna te uroj te ja kalosh mir ne mes nesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendtje nga une

Mesazh nga Interesant prej Sat 20 Mar 2010, 09:05

Pershendetje Tuna mire se na erdhe Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13244
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendtje nga une

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 20 Mar 2010, 14:00

Pershendetje Tuna, mire se erdhe mes nesh.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendtje nga une

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi