» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė Mesazh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė Mesazh

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Mar 2010, 09:46

Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė


Kėngėtarja Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė tė kėtij viti. Kėshtu
ka thėnė njė burim i afėrt mė kėngėtaren, dhe ka shtuar se momentalisht
kėngėtarja ėshtė duke vazhduar qėndrimin e saj nė Australi me tė dashurin Krenar
Cocaj.

“Nuk e dimė a do tė ketė fejesė, megjithatė ata mund tė
martohen”, ka thėnė ky burim. Thashetheme pėr martesėn e Dafinės ka pasur shumė
gjatė kėtij viti. Kėngėtarja kohėve tė fundit ka publikuar nė internet edhe disa
foto mė tė dashurin e saj, ku shihet nė bregdet.

Pėr kėngėtaren ka pasur edhe mė parė thashetheme, mirėpo tani ato janė rritur
pasi ishte paraqitur nė njė emision e shoqėruar me njė grua, tė cilėn e kishte
prezantuar si vjehrrėn e saj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi