» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jackson me i pasur i vdekur se i gjalle

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jackson me i pasur i vdekur se i gjalle

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Mar 2010, 15:43

Jackson me i pasur i vdekur se i gjalleMichael Jackson pas deri sa ishte gjalle mbreti i popit ishte me
shume borxhe por pas vdeksjes se tij perfaqesuseti e tij jane duke u pasuruar ne
maximum , kontraten e tyre te fundit e realizuan me shume prej 200 milion
dollaresh me kompanine “sony Music”.

Marveshja perfshin 10 albume te projektuara per shtate vjet, perfshire edhe
nje album me material te papublikuar.

Vdekja e Michael Jackson u caktua si vrasje, shkaktuar nga perdorimi i
qetesuesit Propofol.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi