» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tuna shatėzėne

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tuna shatėzėne

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Mar 2010, 15:43

Tuna shatėzėne

Tuna shatėzėne

Thashethemet e fundit nė lidhje me shtatzėninė e kėngėtares shkupjane, si
duket po dalin tė vėrteta.
Gjatė javės qė kaloi, tabloidet maqedonase
kanė shkruar shumė rreth shtatzanisė sė saj. Ndėrkohė ju mund tė shikoni foto tė
Tunės tė bėra pak ditė mė parė, ku duket fare mirė njė fryrje e barkut, gjė qė
na bėn me tė vėrtetė tė dyshojmė
pėr njė shtatzėni disa javėshe.


Ndėrkohė “Panorama plus” javėn qė kaloi publikoi ekskluzivisht disa
detaje interesante nė lidhje me ceremoninė martesore tė kėngėtares Tuna Sejdiu.


Fjalėt rreth shtatzėnisė, kėngėtarja i ka mohuar, por nėpėr forume tė
ndryshme shkruhet se pikėrisht shtatzėnia ka qenė arsyeja qė Tuna do tė
martohet.

Askush nga tė afėrmit e kėngėtares nuk prononcohet pėr kėto
thashetheme, ndėrkohė qė ēifti ėshtė hermetikisht i “mbyllur” dhe deri nė
momentin e ceremonisė nuk do tė japin asnjė prononcim dhe intervistė pėr mediat.


Kėngėtarja sė bashku me Rilindin, kėto ditė kanė udhėtuar pėr nė Milano
ku do tė bėjnė zgjedhjen e fustanit tė bardhė.

Sa i pėrket pjesės
artistike gjatė ceremonisė martesore, kėngėtar zyrtar atė mbrėmje do tė jenė
grupi kosovar “NRG Band” sė bashku me kėngėtarin Sinan Vllasaliu.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi