» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Soni dashurohet ne balerinin Italian

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Soni dashurohet ne balerinin Italian

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Mar 2010, 15:42

Aventura si balerinė e ka hedhur nė krahėt e dashurisė. Ajo qė
ndihej nė ajėr mes tyre duket se ka marrė jetė. Kėngėtarja Soni Malaj dhe
partneri i saj nė spektalin “Dancing with the stars”. Mirko e kanė tejkaluar
tashmė cakun e miqėsisė. Zėrat kanė kohė qė qarkullojnė nė ambientin e artistėve
konkurrentė.
Nė fillim u duk njė simpati nga ana e balerinit italian; aty gjatė provave,
rrotullimeve, pėrkėdheljet kanė marrė njė tjetėr formė. Shkėndijat kanė goditur
tashmė zemrėn e artistes e cila prej kohėsh ėshtė singėll

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Soni dashurohet ne balerinin Italian

Mesazh nga anea prej Thu 18 Mar 2010, 08:42

qift shume i lezetshem
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 7995
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi