» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 04 Jul 2010, 22:26

askush

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11405
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Mirja prej Mon 05 Jul 2010, 01:03

Jo askush

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9864
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga lolita prej Mon 05 Jul 2010, 04:50

Askush

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14107
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Mon 05 Jul 2010, 15:40

i pa dukshmi sme flet me goje

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 05 Jul 2010, 15:53

Arjana kur qan si duroj dot lotet e saj sepse e kam Mike te zemres!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Mon 05 Jul 2010, 16:37

kjo qe sme kthen pergjigje

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 05 Jul 2010, 17:44

Arjana se eshte shum gjumashe hahaha

Ka shum keqkuptime por jo deri ne ate grade qe te prishin disponimin e te tjereve

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16098
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 05 Jul 2010, 18:00

Nuk guxon kush me ma prish

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10186
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Mirja prej Tue 06 Jul 2010, 01:57

Po Lolita

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9864
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Tue 06 Jul 2010, 15:24

nje qe kohet e fundit nga trim u be frikacak

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 07 Jul 2010, 09:44

Le ta pervoj dikush vec pak

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10186
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Jul 2010, 09:45

E Dashuruar shkruajti:Le ta pervoj dikush vec pak

Ja po e provoj une , a ben NeutralNeutralNeutral

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12365
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 07 Jul 2010, 09:51

ti a

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10186
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga PRINCO prej Wed 07 Jul 2010, 10:14

komshiu po nderton shtepi dhe po me ban zhurm ...

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........

PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 7942
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 07 Jul 2010, 14:24

Ndoshta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Wed 07 Jul 2010, 14:55

te tere pothuajse

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Jul 2010, 15:03

jo , nuk e kam problem edhe nese don te ma prish dikush, ndoshta problem duhet te kete dikushi NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12365
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Wed 07 Jul 2010, 15:07

ahahah per pak do thesha per ty po sa me bere te qesh tani,nderrova mendje

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Jul 2010, 15:08

Arjana shkruajti:ahahah per pak do thesha per ty po sa me bere te qesh tani,nderrova mendje

hahahaha jo jo , kjo vlen vetem per meshkuj, se femrat i kemi si syte e ballit NeutralNeutralNeutral

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12365
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Wed 07 Jul 2010, 16:27

interesanti hesht shume

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 11 Jul 2010, 21:15

S'ka asnjeri fatmirsisht

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11506
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Sun 11 Jul 2010, 21:18

Arjana

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Alehandra prej Sun 11 Jul 2010, 21:38

Ta shofim me vone

Alehandra

Postime : 17
Kyējet nė forum : 7284
Regjistruar mė : 11/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Mon 12 Jul 2010, 15:49

skan shansin se.....

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga albi prej Mon 12 Jul 2010, 15:49

ska sepse un nuk hy ne telashe

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10760
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Mirja prej Mon 12 Jul 2010, 15:57

Jo te gjith jon ok

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9864
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga albi prej Mon 12 Jul 2010, 16:02

jo jo ka njerz te mir si mirja

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10760
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 12 Jul 2010, 16:40

Nuk ka asnje ,,ka qe keqkuptohen po po te prishin disponim ska gjdo njeri gabon edhe gjdo njeri keqkuptohet mjafton te sqarohen pa e ber tragjike gjerat jemi te medhenj edhe gabojme edhe ne po dime te llogjikojme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16098
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Malesori1 prej Mon 12 Jul 2010, 22:22

Klea po ma prish disponimin

Malesori1

Postime : 13
Kyējet nė forum : 7286
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga albi prej Mon 12 Jul 2010, 23:22

as kush jom me te gjith ok dhe i rrespektoj te gjith

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10760
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Interesant prej Tue 13 Jul 2010, 13:35

sma merr mendja ...

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12365
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 13 Jul 2010, 14:28

Maqoku...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12398
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Tue 13 Jul 2010, 15:09

nje lugat

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13537
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:13

asnjee

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5752
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi