» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 11:16

Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 13 Mar 2010, 11:16

princesha shkruajti:Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?
hahahahaha , po thuje mo mos u mundo " elhamiu" ja prish gjdo here

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12671
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 12:19

Po jan dy vet qe e din emrin e tyre vet!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 13 Mar 2010, 12:30

princesha shkruajti:Po jan dy vet qe e din emrin e tyre vet!1. elhamiu

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12671
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 13 Mar 2010, 18:00

Se kuptoj kete teme qe eshte hapur

por besoj se asnje nuk ka disponim qe e prish ne kete forum gjdo njeri ka fjalen e lire edhe eshte i lire ose e lire te shprehi ate qe mendon me rrespekt klea

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 13 Mar 2010, 19:13

un jom fillestar ne forum po i rrespektoj te gjith pa dallim
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10621
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 14 Mar 2010, 23:14

Po eshte vetem nje person,ku sa here qe e shof behem me dhembje koke

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 14 Mar 2010, 23:32

mos se te gjith jon te mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10621
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 14 Mar 2010, 23:33

Kushtrimi2 shkruajti:mos se te gjith jon te mir
Ne perjashtim me njeren,se te tjeret jane shume te mire

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 14 Mar 2010, 23:42

mua ende smaka prish as kush disponimin ende dhe besoj se dote jet keshtu
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10621
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Mar 2010, 23:44

PO TE JA MBAJTI LE TE DALI PERPARA

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 14 Mar 2010, 23:47

ka donejher se ti zemrohesh ama mos ju bo ati shok si ka dal nga rruga e zotit
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10621
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Besi prej Mon 15 Mar 2010, 00:03

Jo,perkundrazi gjeje defrim tek cdo njeri.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10676
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 15 Mar 2010, 01:26

nuk ka asnje duhet qe ne forum njeriu te komunikoje me njeri tjetrin eshte gjeja me e mire per te gjithe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Interesant prej Mon 15 Mar 2010, 08:32

jo skam asnje, perkundrazi e preferoj angazhimin dhe kundershtimin e mendimeve neper diskutime te ndryshme , por kjo vetem sa me shton disponimin edhe me shume ...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 13:00

Ka qene nje,po me nuk po e verej ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 17 Mar 2010, 14:42

per mua ska asnji person se ma prish disponimin
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10621
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga gjerjaa prej Wed 17 Mar 2010, 14:49

Po Naki

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10457
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga deti prej Wed 17 Mar 2010, 14:52

Per mua personalisht JO!
Jam miqesor me te gjithe.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga gjerjaa prej Wed 17 Mar 2010, 14:57

Po eshte nje person NAKI

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10457
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Mar 2010, 14:30

Askushhhhhhhhhhhh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 18 Mar 2010, 18:02

Disa koleg dhe kolege te punes qe futen ne forum e nuk postojne asgje u eshte bene koka intranet ishalla stafi ua mbyll. Po e beri stafi kete gje une tere stafin do e qeras me nje darke te majme ku te doni
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11744
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Mar 2010, 23:11

Po, fshati ne feste

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 17:22

Kush te me dali para le ta provojn

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Adisa prej Fri 02 Jul 2010, 17:31

Askush........
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12229
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga arta prej Fri 02 Jul 2010, 17:33

Jo jo ktu ta ndreqin disponim
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10486
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Jul 2010, 17:38

mua anje

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12671
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 10:18

Njeher jo i kam miq te gjith.

Po vec le te pervoj veten

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Interesant prej Sat 03 Jul 2010, 10:19

E Dashuruar shkruajti:Njeher jo i kam miq te gjith.

Po vec le te pervoj veten

hec e guxo dikush se NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 10:20

Se ti thej kembe e dore

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Interesant prej Sat 03 Jul 2010, 10:22

E Dashuruar shkruajti:Se ti thej kembe e dore

eja te te mesoj si duhet ne judo praktikisht NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 10:25

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Se ti thej kembe e dore

eja te te mesoj si duhet ne judo praktikisht NeutralNeutralNeutralNeutral


tani ska nevoj te tregoj kur

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Interesant prej Sat 03 Jul 2010, 10:27

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Se ti thej kembe e dore

eja te te mesoj si duhet ne judo praktikisht NeutralNeutralNeutralNeutral


tani ska nevoj te tregoj kur

ok mos harro a Mad
Disponimin ma prishin nganjehere ata qe kan qef te marrin vetem opinione pozitive dhe komplimente , e asnjehere te keshillohen !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 10:31

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Se ti thej kembe e dore

eja te te mesoj si duhet ne judo praktikisht NeutralNeutralNeutralNeutral


tani ska nevoj te tregoj kur

ok mos harro a Mad
Disponimin ma prishin nganjehere ata qe kan qef te marrin vetem opinione pozitive dhe komplimente , e asnjehere te keshillohen !

Topi se lun intersanti !

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Elda prej Sat 03 Jul 2010, 12:42

jo askush
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9423
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Jul 2010, 14:50

shtriga Klea
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Elda prej Sat 03 Jul 2010, 14:55

po Arjana po me ben nervoze
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9423
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Jul 2010, 15:02

kjo siper e mua se sme ben nga ato ikonat
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 04 Jul 2010, 13:55

Shyqyr zotit jo mire deri tani shpresoj deri sa te jem ketu ne mesin e shoqris do ja kaloj bukur.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Arjana prej Sun 04 Jul 2010, 14:56

Klea se ma nxorri gjumin mengjes per mengjes ne tel
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje person qe ta prish disponimin ktu?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi