» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Deri ne cfare kufiri mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Shko poshtė

Deri ne cfare kufiri mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010, 15:52

A jemi ne aq te fuqishem sa te kontrollojme ndjenjat e dashurise?
Deri ne cfare kufiri mund te arrije mbajtja nen kontroll e asaj cfare ne vete ndiejme?


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Wed 10 Mar 2010, 20:22, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10901
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deri ne cfare kufiri mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga deti prej Wed 10 Mar 2010, 16:04

Eshte ceshte individuale dhe perkon me karakterin, gjendjen emocionale dhe durimin qe mund ta kete personi.
Une per veten time, nga natyra qe e kam, jam ne gjendje ti menaxhoj keto situata dhe ti kontrolloj mire ndjenjat, qofshin ato gezimi apo hidherimi (pikellimi). Mendoj se njeriu eshte ne gjendje qe ne kufijtė e normales ti kontrollojė ndjenjat dhe te mos i le qe te shperthejne ato.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deri ne cfare kufiri mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Besi prej Wed 10 Mar 2010, 19:37

Deri ne momentin kur ne deshirojm t'i kontrollojme.Kur nuk duam,e lem dhe ato na udheheqin neve dhe cakun nuk e njohim.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deri ne cfare kufiri mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 19:38

gjimnazistja shkruajti:A jemi ne aq te fuqishem sa te kontrollojme ndjenjat?
Deri ne cfare kufiri mund te arrije mbajtja nen kontroll e asaj cfare ne vete ndiejme?

Me e specifikuar duhej te ishte pyetja, sepse ne ndiejme shume gjera.Me gjerat e zakonshme nuk e kemi problem sepse natyrshem ato zene vend dhe nga aftesite qe ke arrin ti menaxhosh.Per sa u perket ato ndjenja qe bejne bum ato dalin jashte kontrollit ose perpiqemi ne menyre indirekte ti arrijme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deri ne cfare kufiri mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 08 May 2010, 20:00

Ndonjehere mendoj se ndjenjat e dashurise nese ti vete nuk i ushqen, edhe mund ti kontrollosh, por e gjithe kjo do nje vullnet te hekurt.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10901
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deri ne cfare kufiri mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Arjana prej Sat 08 May 2010, 21:33

pak e veshtire kjo,sbesoj se ka kufi e nese mund te kontrollosh veten duhet te jesh shum e forte per te luajtur kete aktrim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14809
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deri ne cfare kufiri mund te kontrollohen ndjenjat e dashurise?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi