» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 09 Mar 2010, 18:11

Ne cfare menyre duhet te sillemi per te realizuar ate qe duam, duhet te rezistojme per te treguar se deri ku mund te arrijme, apo duhet te luftojme per te ndryshuar ate realitet ku bejme pjese, pavaresisht se sa e vogel do te ishte perpjekja jone?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 19:06

Nje shpirt luftarak ka dhe rezistencen brenda.Nje shpirt jo luftarak i mungon rezistenca.Te rezistosh do te thote te vazhdosh , ndersa nje shpirt luftark te vazhdosh te jetosh duke mesuar shume mbi jeten.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 09:54

Njė shpirt luftarak dhė rezistues sigurisht tė luftosh do tė thot tė rezistosh ,nese nuk kemi forc tė rezistojm humbet forca dhė e luftimit,lufto rezisto dhė gjithmon fito.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Aristogata prej Sat 15 May 2010, 22:42

Me teper shpirt luftarak , ky ne vetvete e perfshin rezistencen ne nivelet e mosdorzimit dhe luftes kundrejt cdo frustracioni dhe ne rastet kur ky i fundit eshte i hiperbolizuar

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10054
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:09

luftarak gjithmon njerzit e atill luftojn nket jet mizore jo ato qe rezistojn se kan tgjat ti mbijetojn me shum jetes e fatitttt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6631
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi