» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Faqja 1 e 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Musafir prej Mon 05 May 2008, 15:53

kjo edht yll bote jocolor

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Musafir prej Tue 06 May 2008, 10:57

Shocked Shocked

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 May 2008, 10:58

flm

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Musafir prej Tue 06 May 2008, 10:59

Shocked nuk bo gjo e kena per detyr

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 11:01

Kjo nuk e kisha lon jo po cfar te boj jam femer se te isha mashkull me zor do e merja 8) ehe

Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 9918
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Tue 06 May 2008, 11:16

motrushja ime qe ekam si shpirt

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10951
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 May 2008, 11:17

morena shkruajti:Shocked nuk bo gjo e kena per detyr
TI SURAT PER DETYR KE GJE TJETER JO TE ME RAFESH MUA.
HAJT BOROCITU NE NDONJE VEND TJETER TANI
JU TE IMPONOHENI DHE ME PAHIR.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Tue 06 May 2008, 11:18

:(88*):

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10951
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 May 2008, 11:43

gresa mos lesho gazra ne forum

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Tue 06 May 2008, 11:45

mos utut ti hehehe

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10951
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Musafir prej Tue 06 May 2008, 12:39

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Shocked nuk bo gjo e kena per detyr
TI SURAT PER DETYR KE GJE TJETER JO TE ME RAFESH MUA.
HAJT BOROCITU NE NDONJE VEND TJETER TANI
JU TE IMPONOHENI DHE ME PAHIR.
8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga ylli prej Tue 06 May 2008, 12:50

kjo larte eshte si shpirt
eshte shum e'nderuar

ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 9710
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Tue 06 May 2008, 13:24

ky siper esht mete vertet yll

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10951
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 May 2008, 14:36

Nese kjo me lart do ishte e dashura imedo i thoja heshtja ben mire ne disa momente

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 15:07

Kjo eshte shume e mire keshtu si eshte nuk ka nevoj te jete me shume qe te jete e dashura se eshte shume e dashur kis

Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 9918
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 May 2008, 15:13

kjo lart te ishte e dashura ime... nuk do e kisha len me fol Very Happy

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12353
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 06 May 2008, 15:15

Interesant... keshtu e mendoj edhe sikur te ishte i dashuri im.

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12386
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 May 2008, 15:18

hmmmmmmm Mad (***)

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12353
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 15:20

Ky po te ishte i dashuri im jo re ky eshte edhe nuk e lun veni edhe pik love

Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 9918
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 May 2008, 15:30

ha ha ha , per kete lart do i mshoj... tastatures pasi nuk kam cfar te bej tjeter :(88*):

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12353
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 15:32

ha ha ha mos i mesho tastatures se ti e di mire se me te vertet je i dashuri im 8) mos e moho kot fol si burrat tani 8)

Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 9918
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 May 2008, 15:34

ha ha ha ha ha, kan vdekur burrat i ka marr lufta ha ha ha

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12353
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 15:36

Jo mo re po ti mer cfar je nuk je burre apo je bure me nje rr pu pu cfar me gjeti mua ky nuk qeka burre 8) prap se prap je i dashuri im kot lodhesh

Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 9918
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 May 2008, 15:39

zemra e thyer sa mire kemi dal te foto qe ke ven
po deshe e perserisim prap Very Happy (***)

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga MANDI prej Tue 06 May 2008, 22:54

me paska dal keq ky lart mua sa pa fate qe jame

nese do me kishte dal kotelja dhe mund ta kisha dhene ndonje mendim por sme eci fati sot

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 9682
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 06 May 2008, 23:43

Shocked Shocked Shocked kete do ti, mengjes, dreke, darke.

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12386
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga mirela prej Tue 06 May 2008, 23:48

haahahahah kte siper mjer ai ce e ka Very Happy kotelja goc shum e mire kis

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.

mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10097
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga ylli prej Tue 06 May 2008, 23:54

kjo lart eshte goc e' mir dhe do ishte knaqsi e' imja ta kisha thjeshte shoqe ,, asgje me teper

ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 9710
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga mirela prej Tue 06 May 2008, 23:56

ket siper upupupupupupup Shocked Shocked Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.

mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10097
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga ylli prej Wed 07 May 2008, 00:00

kjo larte na u be e'eger tani po r prap respekte,te lumt Mad

ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 9710
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 07 May 2008, 11:37

Ku larte si gjithmon i mire

Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 9918
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 07 May 2008, 11:39

memaliaj shkruajti:zemra e thyer sa mire kemi dal te foto qe ke ven
po deshe e perserisim prap Very Happy (***)


Po pra kur do bejme vidjon tjeter se kjo e mire eshte po jo ashtu si deshem ne te dy nuk na duket gjo me po te pres mos u vono te vazhdojme aty ku e lam te kam si shpirte une ty (***)

Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 9918
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 21:53

Kotelja shkruajti:Shocked Shocked Shocked kete do ti, mengjes, dreke, darke.

o ti lart po lart aman cik si shume

pas cdo shiu vjen dielli dhe pas cdo dielli vjen shiu

qe kshu mua me pelqen me shume shiu se sa dielli sepse e di cfare vjen pas shiut sidomos ne kete stine qe bora eshte larguar

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 9682
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga triniti prej Wed 07 May 2008, 22:20

nese ky lart do ishte i dashuri im???
ncncncncnc

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D

triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 10626
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 22:23

kjo po qe ja vlen ta kesh te dashurrrrrrrrrrrrr

jo keta te tjeret qe sja vlen kush

e dashur ja mire se u rikethyhem serish pran njeri tjeterit

dhe pse na kane inat keta ne dy

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 9682
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga triniti prej Wed 07 May 2008, 22:27

si i thone atij muabeti i dashur???

qente le te lehin karvani te ec perpara :Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D

triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 10626
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 23:17

te lumte goja i thone mbas muhabetit per ate cka the Very Happy

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 9682
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga mirela prej Wed 07 May 2008, 23:23

kte siper jarebil mos e pafsha se kam per tja thy binjet 1/nga 1 cherry

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.

mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 10097
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Naki prej Thu 08 May 2008, 08:32

8) ok po shpetosha une se jam nen ty 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17728
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 08 May 2008, 10:51

QEKA NAKI SQEKA GOC , NA DOLI HUQ Very Happy

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi