» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do te lidheshit/martoheshit me dike qe ka femije?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Do te lidheshit/martoheshit me dike qe ka femije?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 13:38

DUKE E BAZUAR ME NJE SHOKUN TIM TE PUNES KETU NE GJERMANI ESHTE I DASHURUAR ME NJE VAJZ DJALI ESHTE BEQAR NDESA VAJZA KA QEN E MARTUAR DHE KA DY FEMIJE TANI KY DJALI ESHTE NE NJE SITUAT TE VESHTIR SEPSE PRINDRIT SE LEN TA MARRIN NJA VAJZ QE KA FMIJE NDESA DJALI NUK NDAHET NGA AJO E DO SE E DO!!

SI E MENDONI JUVE?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te lidheshit/martoheshit me dike qe ka femije?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 26 Feb 2010, 13:39

Do ta degjoja veq zemren

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11701
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te lidheshit/martoheshit me dike qe ka femije?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 13:46

Besoj se dashuria nuk do tme coje tek nje person i martuar apo ish i martuar e me femij.
Nuk do pranoja te kisha mardhenie te tilla.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te lidheshit/martoheshit me dike qe ka femije?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi