» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 1 anėtar 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

sirena

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


6 gjerat me te pabesueshme ne BOTE !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

gezuar 6 gjerat me te pabesueshme ne BOTE !

Mesazh nga Geri prej Thu 25 Feb 2010, 22:29
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14457
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: 6 gjerat me te pabesueshme ne BOTE !

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Feb 2010, 22:30

Mrekulli

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: 6 gjerat me te pabesueshme ne BOTE !

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 25 Feb 2010, 22:36

Jo me kot jane quajtur gjera te pabesueshme!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9392
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: 6 gjerat me te pabesueshme ne BOTE !

Mesazh nga Sponsored content Today at 14:27


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi