» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Te duash apo te te duan?

Shko poshtė

gezuar Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 20 Feb 2010, 17:26

C'mendim keni per kete teme?
Me te lehte e kemi te falim dashuri apo ta marrim a
te?
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10904
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Besi prej Sat 20 Feb 2010, 17:27

Mendim i shkurter:me leht te marrim se te japim dashuri.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10685
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:43

Per mendimin tim te dyjat edhe te marresh edhe te falesh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12781
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 21:59

qe te dyja bashk
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10471
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 20 Feb 2010, 23:02

mamir te dyjat
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10630
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 03 Mar 2010, 15:28

Mendoj se qe ne femijeri jemi te rethuar nga dashuria dhe ngrohtesia, te cilat ndikojne ne jeten tone te mevonshme.
Me pas mesojme se cdo te thote te duash dhe se fundmi mendoj se nese ne do te dime te duam do te marim ate qe meritojme te na du
an!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10904
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga deti prej Wed 03 Mar 2010, 15:53

Mire eshte qe te jene te dyjat. Me mire e ndjen veten kur te duan por duhet provuar qe ne mase te njejte edhe t'i duash ata qe te duan. Dashuria reciproke (pa interes) eshte pika me kulminante e ketyre raporteve.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13501
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Mar 2010, 22:43

Te dyja shkojne shume me njera-tjetren

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Mar 2010, 22:43

Asnje, sepse barazim del sidoqofte

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Mar 2010, 22:48

Te dyja se barazim del sidoqoft

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga anea prej Thu 04 Mar 2010, 12:50

...qellimi i kesaj pikerisht eshte tek veprimet dhe ndjenjat retroaktive (feed back) ate qe jep pret edhe ta maresh...nejra pa tjetren nuk shkon...
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9093
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga deti prej Thu 04 Mar 2010, 14:48

Megjithate nuk ndahen. Ekuilibri eshte tek barazimi.
Duaj ti qe te duan ty!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13501
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Adisa prej Thu 04 Mar 2010, 16:59

Te dyta se bashku .Ti Dua Dhe te me duan
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12238
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 05 Mar 2010, 00:13

po te ishin te dyja mir do ishte ,,te dua sepse e di se sa dua une ,te me duan vallai se di sepse shoh vetem urrejtje edhe zili ne te gjitha anet haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17373
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Te duash apo te te duan?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi