» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Me Dhemb Zemra Kur....?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 11:49

Me dhemb zemra kur me fajson
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11680
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Dec 2012, 21:20

Me dhemb zemra kur perseris te njetin gabim dhe pse nuk dua.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga albi prej Mon 17 Dec 2012, 22:08

me dhem zemra kur ndigjoj si ka shum varfi ne KS
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 10 Mar 2013, 20:28

Kur e kupton se nuk je me.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga albi prej Sun 10 Mar 2013, 23:06

kur e humb te dashuren
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:23

SHOH LOT NSYT E FMIJEVE TE URITUR

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5926
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Dhemb Zemra Kur....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi