» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Mė premtove ....

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mė premtove ....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 10:32

Mė premtove se gjithnjė do tė jesh pranė meje. Gjithnjė do t’i mbaj mend kujtimet qė i krijuam sė bashku.
Kisha dashur qė kurr tė mos pėrfundojnė ato ditė.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 19 Feb 2010, 20:29

me premtove qe me don e sdo ikesh kurr nga une , me premtove se tjeter ska vetem ti

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11402
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:45

Me premtove se do shpallom fejes

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 20 Feb 2010, 23:16

hej mori zemrushe ameke trathtu a

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Feb 2010, 14:13

Me premtove e me premtove dhe ne fund asgje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 14:52

Kushtrimi2 shkruajti:hej mori zemrushe ameke trathtu a
Me premtove por nuk te kam trathtuar zemra

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Anhela prej Fri 26 Feb 2010, 14:56

..................Por se mbajte!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░

Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 8496
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 15:05

Por ike nga une

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 26 Feb 2010, 15:09

zemrushe un te premtova dhe se harova

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Mar 2010, 13:27

Me premtove se do jemi bashk dhe kete do e realizojm qe te dyt

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Interesant prej Tue 16 Mar 2010, 13:52

me premtove nje kafe , por ende nuk e zbatove premtimin ....

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12362
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 14:40

me premtove se dote jesh djali mir hahaha

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 12:56

Me premtove se do me takosh kur te vish ne Kosove

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Mar 2010, 13:35

Me premtove qe sdo ndryshosh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 17 Mar 2010, 14:29

me premtove se dote jesh gjithmon keshtu e bukur

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga gjerjaa prej Wed 17 Mar 2010, 15:31

Me premtove qe do ma lesh postin por e paske hjek

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.

gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 9188
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 17 Mar 2010, 17:04

me premtove shoqerin tende edhe ja ku ma dhe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16095
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 17 Mar 2010, 18:14

me permtove po dhe un e majta pretimin

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 17 Mar 2010, 23:12

me premtove se do ma besh hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16095
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 17 Mar 2010, 23:47

te premtova se dote vi

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9352
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Mar 2010, 14:35

Kur do vish ne KS do takohemi bashk

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 May 2010, 21:02

Me premtove qe do vije per dark

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 17 May 2010, 21:00

Me premtove se do me duash

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sat 05 Jun 2010, 13:18

Me Premtove Se Nuk do Me Lesh

...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 7529
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Jun 2010, 13:56

Me premtove shume gjera .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 05 Jun 2010, 20:36

Me premtove se do jem vetem e jotja,por vetem me genjeve

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Drini prej Sat 05 Jun 2010, 21:44

me premtove nje takim por asgje nga premtim yti

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10319
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 Jun 2010, 20:21

Me premtove se don t'me kesh vetem per avantur,prandaj refuzova takimin

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 20:31

me premtove por sbere asgje ne fund

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13534
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 Jun 2010, 20:32

Me premtove shume gjera,por paska qene e kot

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 20:37

por se mbajte fjalen

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13534
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 14:09

Qe do me duash deri ne vdekje por kot

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 14:48

...se do e bejme se bashku...por ishte premtim i kote!

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10319
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jun 2010, 14:50

Me premtove lumturin dhe realizove vuajtje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 14:51

Me premtove miqesine...dhe e mbajte vertete!

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10319
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 12:19

Me premtove se do jemi bashke por kot

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Jun 2010, 12:19

Me premtove ti, por si duket s'je e fjales!?

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10319
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Kotelja prej Tue 08 Jun 2010, 12:24

Me premtove qiellin e shtate, por ti vec humnere di te ofrosh.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12395
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 08 Jun 2010, 12:29

Me premtove se do te me dashurosh deri ne perjetsi

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10183
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 13:28

Me premtove kot o zemra ime

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė premtove ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi