» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Depp, 38 milione usd per “Pirati i Karaibeve 4”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Depp, 38 milione usd per “Pirati i Karaibeve 4”

Mesazh nga Geri prej Fri 19 Feb 2010, 00:44Johnny Depp mund te
behet aktori me i paguar ne bote pasi per rolin e fundit te sages
“Pirati i Karaibeve”, ai do arketoje 38 milione dollare.

Bosi i kompanise Disney ka vendosur
te investoje shume tek aktori amerikan, pasi ne kete seri do mungojne
Orlando Bloom dhe Keira Knightley. Seria e katert e sages parashikohet
qe te arketoje miliona dollare, ashtu si tre te parat qe paten nje
sukses mbareboteror.

Pas arketimit te kesaj shume, Depp do hyje
ne kalibrin e gjigandeve te tjere te Hollywood-it si Tom Cruise, Tom
Hanks apo Mel Gibson. Duke u kthyer tek “Piratet”, ka zera se Penelope
Cruz do jete protagonistja e radhes ne krah te Depp.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15507
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi