» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sigurisht ka vende edhe per mua...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga PRINCO prej Thu 18 Feb 2010, 20:57

Pershendetje per te gjith..shpresoj se dote kem perkrahjen e juaj,s idhe dote kaloj bukur...
jam nga Shiperia Lindore (Ilirida) ....
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8929
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Feb 2010, 20:59

Mire se erdhet ne forumin tuaj Princo!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga PRINCO prej Thu 18 Feb 2010, 21:01

Mirse ju gjeta flm shum qe po me jepni rastin te ndihem sikur ne shtepin time hehehe
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8929
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 18 Feb 2010, 21:05

Mire se erdhe Princo, kalo mire mes nesh! Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10616
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Geri prej Thu 18 Feb 2010, 21:27

Mir se erdhe Princo.klm ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15681
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga PRINCO prej Thu 18 Feb 2010, 22:25

Flm per mik pritjen shpresoj se dotja kalojm sa ma bukure..

flm

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8929
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 11:23

MIR SE ERDHE PRINCO NE KETE FORUM TE MREKULLUSHEM TE UROJ TE JA KALOSH MIR

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga PRINCO prej Fri 19 Feb 2010, 11:25

flm shuuuum princesha.........

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8929
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Naki prej Fri 19 Feb 2010, 13:01

Mire se ke ardhur Princo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Interesant prej Fri 19 Feb 2010, 13:09

MIre se erdhe Princo, patjeter se ka vend per te gjithe Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13352
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sigurisht ka vende edhe per mua...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi