» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


E dėshiron vajzėn artiste .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

!! E dėshiron vajzėn artiste .

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 14:54Courteney Cox-Arquette dėshiron qė vajza e saj tė bėhet artiste.

Ylli i famshėm i serialit “Friends”, e cila ėshtė e martuar me David Arquette dhe ėshtė pesė vjet mė e vjetėr se ai, tregon qė vajza e saj ėshtė e “pandalshme” dhe ėshtė njė artiste e vėrtet, por “ne nuk duam tė marrim ndonjė vendim tė shpejt”.

“Unė jam shumė falėnderuese pėr vajzėn time. Ai fėmijė ėshtė i pandalshėm. Ajo ka shume vetėbesim dhe ka njė humor shumė tė mirė. Qesh shumė, qan shumė dhe dashuron shumė. Vėrtet ėshtė njė fėmijė i mrekullueshėm”, tha ajo.

“Nuk do tė befasohesha nėse ajo dėshiron tė bėhet njė artiste, vetėm nuk dua qė kjo tė ndodh tash, nuk dua tė dal hipokrite, por dua tė jem njė nėnė e mirė. Unė jam shumė e kėnaqur dhe e lumtur sepse jam e martuar me njė njeri shumė familjar, siē ėshtė David, tha ajo pėr mediat amerikane.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9378
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi