» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjakpirėsit...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gjakpirėsit...

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 12:45Industria ruse e ushejzave po lulėzon prapė. Mjekėt e yjeve tė Hollywoodit thonė se gjakpirėset e vogla kanė njė efekt tė shkėlqyeshėm nė shėndetin e lėkurės.

Me ndihmėn e ushejzave nė mesjetė pastrohej gjaku. Sot dimė se kafshimi i ushejzave vepron si anestetik lokal qė mund tė parandalojė mpiksjen e gjakut.

Ylli i Hollywoodit, Demi Moore kohė mė parė shfrytėzoi shushunjat pėr ta pastruar gjakun nga papastėrtitė dhe ashtu si shumė yjeve tjera tė Hollywoodit ėshtė e kėnaqur me veprimin e gjakpirėsve.

Ekspertėt pėr jetė tė shėndetshme nė njė klinikė tė vogėl nė Moskė thonė se ushejzat nė pėrgjithėsi kanė efekt pozitiv nė shėndet dhe mund tė shėrojnė gati tė gjitha sėmundjet.

Njė e dhjeta e prodhimit tė ushejzave nė botė bėhet nė Qendrėn Ndėrkombėtare tė ushejzave nė afėrsi tė Moskės, dhe si po shkojnė trendėt, duket se prodhimi do tė lulėzojė.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9381
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjakpirėsit...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 12:46

Do me pelqente ta beja dhe une kete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjakpirėsit...

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 13:08

Gjithashtu.....vetem se do duhej te mbyllja syt s'pari ehehhe!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9381
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjakpirėsit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi