» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shoferi ndal autobusin nė mes tė qytetit pėr t’u falur ,

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

miq Shoferi ndal autobusin nė mes tė qytetit pėr t’u falur ,

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 12:43Njė kompani transportuese nga Londra u detyrua t’u kėrkoj falje udhėtarėve tė autobusit, shoferi i tė cilit ndaloi nė mes tė qytetit pėr tu falur.

Ngjarja e pazakontė ndodhi nė fillim tė kėtij muaji nė kryeqytetin britanik. Shoferi, njė mysliman i devotshėm, parkoi autobusin dhe mė pas afėr trotuarit shtriu njė sixhade tė vogėl nė drejtim tė Qabes dhe filloi tė falet.

Drejtuesit e kompanisė sė udhėtimeve menjėherė nxjerrėn njė deklaratė pėr media nė tė cilėn i kėrkuan falje udhėtarėve tė autobusit. Zyrtarėt e kompanisė po ashtu thanė se respektojnė tė gjitha besimet fetare, por kėrkuan nga tė punėsuarit qė tė mos falen gjatė orarit tė punės.

Njė udhėtare e cila ishte pjesėmarrėse nė kėtė ngjarje tė pazakontė, tha se shoferi me t’i kryer lutjet u kthye nė autobus dhe vazhdoi vozitjen pa dhėnė kurrfarė sqarimi dhe pa kėrkuar falje, njoftuan mediat britanike.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9480
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi