» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Peshku i artė .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Peshku i artė .

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 12:43Nė rrjetat e peshkatarėve nė rajonin e Guangdong tė Kinės ra njė peshk “floriri”.
Me ngjyrėn qė shfaqet tė jep pėrshtypjen e floririt 24 karat.
Sipas mediave kineze, ky peshk, qė shfaqet nė muzeun oqeanik tė qytetit Guangzhou, ėshtė pjesė e familjes sė peshqve tė artė.
Nė organizmin e kėtij peshku, qė shkėlqen si flori, shkencėtarėt kinezė kanė zbuluar disa pjesėza prej floriri tė vėrtetė 24 karat.
Ky peshk me tė gjitha anėt ngjyrė floriri ėshtė me tė vėrtetė shumė i kushtueshėm. Ēmimi i vetėm i shitjes ėshtė mbi njė 1500 dollarė. Njė lloj i ngjashėm mė kėtė peshk, por pak mė i madh, ndodhet nė muzeun e Tajvanit.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9480
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshku i artė .

Mesazh nga robert prej Wed 17 Feb 2010, 04:01

keto jan peralla me mbret

robert

Postime : 22
Kyējet nė forum : 8701
Regjistruar mė : 17/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshku i artė .

Mesazh nga Anhela prej Wed 17 Feb 2010, 16:46

Perralla te duken ty.. Cuni,ke munges informimi rreth krijesave qe cdo dit e me shum po zbulohen te lloj llojshme.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9480
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Peshku i artė .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi