» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Furtado dėshiron tė pozojė nudo nė moshėn 40-vjeēare ///

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

hey Furtado dėshiron tė pozojė nudo nė moshėn 40-vjeēare ///

Mesazh nga Anhela prej Sat 13 Feb 2010, 17:24
Nelly Furtado e ka ftuar bosin e “Playboy”, Hugh Hefner, qė t’i ofrojė shumė para pėr tė pozuar lakuriq nė ditėlindjen e saj tė 40-tė.
Kėngėtares kanadezo-portugeze i ishte ofruar njė shumė e madhe parash qė tė pozonte pėr revistėn nė fillet e karrierės sė saj, mirėpo ajo ishte frikėsuar se pozimi pėr “Playboy” do tė dėmtonte karrierėn e saj muzikore.

Mirėpo, tani kur ėshtė mė e pjekur, ajo ka vetėbesim nė dukjen dhe karrierėn e saj, prandaj e ka ftuar Hefnerin qė t’i bėjė ofertė tė re.

“Revista ishte e gatshme tė mė paguajė 500.000 dollarė, por unė nuk e doja ‘Playboy’-n nė CV-nė time qė nė moshėn 22 vjeēare. Nėse kėrkojnė nga unė kur t’i mbush 40 vjet, mendoj se do tė pranoj”, ka thėnė 31-vjeēarja

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9486
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi