» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

?? Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 15:04

Meqe per askend jeta nuk ka qene fushe me lule, ēdo njeri ka kalu momente te bukura e momente me pak te bukra.
Cdo njerit prej nesh i kane taku ekperienca/pervoja "negative".

* Sa ju kane ndryshur keto pervoja? Ne ē'menyre kane ndikur metej?
* Keni arritur te gjeni anen e mire e te shikoni perpara ose ju kane pengu?

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9381
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 15:18

Njeriu gjithehere meson nga gabimet e veta,dhe ska njeri pa gabime,kam mesu mjaft nga cdo pervoj e jetes,ato me kan shty te vazhdoj tujte,kan ndiku mjaf mire ne mua

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11773
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Mesazh nga deti prej Thu 11 Feb 2010, 16:01

Pervojat e jetes, cfredo qofshin ato, te mira apo te hidhura-patjeter se do luajne rolin e shkolles. Eshte e jona te jemi "nxenes" te mire apo te dobet. Pra, varet nga vet ne se si do reflektojne keto pervoja para nesh.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13108
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jun 2010, 18:39

Jeta eshte mesim vet ,per qdo dit mesojm diqka te re,degjojm qfar skemi degjuar,gabojm dhe nga gabimet tona dhe te tjerve mesojm se si te mos bejm te njejten gje,Jeta te ve gjithmon ne prov,nese je i/e fort ti perballosh sakrificat e saj ,provoj lufte ,beteje,provoj valle dhe po e mesove vallen di dhe te kercesh ,andaj jan dhe provat ne qdo sfer te Jetes qe te dim te luajm me gjerat qe na rrethojn te ecim ne ate rrug ku eshte jeshile te durojm atehere kur durimi eshte i mundur ,te luftojm atehere kur lufta te fton ne betej ,te ham kur na pret sofra shtruar,te buzeqeshim atehere kur na vie te qaj ,prova te ndryshon gjithmon Jeten.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 11 Jun 2010, 18:44

Nga pervoja perfiton te mira.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Mesazh nga Arjana prej Sat 12 Jun 2010, 11:40

hmmmm,cdo deshtim eshte mesim per ne sepse gjithnje mesojme dicka nga gabimet tona,po mos te hasnim situata jo te kendshme atehere as do te dinim se si te dilnim prej saj.mund te them se me ka ndryshuar shume sa me kan bere me te forte ne gjendjen emocionale dhe kam mesuar se jeta esht nje sfide e duhet ballafaquar.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:06

shum nrm qe shum nga ajo naive qe kam qen kam msuar qe me sinqeritetin tim mos tallet cdokush e mostmeneperkembin apo cdo gje e keqe mos tbehem e mir...emri flet qart jeta fati e njerzit mben tkthehem ne nje egoiste

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Sa ju kan ndryshuar pervojat e jetes?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi