» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ngjyrosė automobilin me llak tė thonjve .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ngjyrosė automobilin me llak tė thonjve .

Mesazh nga Anhela prej Wed 10 Feb 2010, 16:13Londėr – Ish-futbollisti David Shiet ngjyrosi automobilin e tij me llakun pėr thonj dhe thotė se ka automobilin mė tė mirė nė Angli.
Pėr “maskimin” e Fiait 500 iu deshėm katėr ditė, kurse pėrdori llakun ngjyrė rozė.
Harxhoi 113 shishe llaku tė markės “bombon”, tė cilat i kishte pėrdorur ish e dashura e tij, me tė cilėn ėshtė ndarė mė parė. E gjithė sipėrmarrja ėshtė transmetuar direkt nė internet. Shit thotė se shpreson se do tė hyjė nė librin e rekordeve Guinness.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9477
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi