» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


I shpėrthen cigarja nė gojė, humb 6 dhėmbė .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

I shpėrthen cigarja nė gojė, humb 6 dhėmbė .

Mesazh nga Anhela prej Wed 10 Feb 2010, 16:11Njė burrė nė Indonezi ėshtė plagosur nė gojė nga shpėrthimi i cigares, shkaku i tė cilit nuk dihet, dhe si pasojė e kėtij shpėrthimi ka humbur 6 dhėmbė.
Duke ecur me motoēikletė nė afėrsi tė Xhakartės, punonjėsi i sigurisė Andi Susanto ėshtė plagosur nė gojė nga shpėrthimi i papritur i cigares sė ndezur, duke dėmtuar njėherazi edhe kaskėn.
Drejtuesi i kompanisė sė cigareve ka kėrkuar falje ndaj Andi Susantos, tė cilit i ėshtė bėrė njė ndėrhyrje kirurgjikale dhe i janė hequr dhėmbėt e dėmtuar. Gjithashtu, kompania ka marrė pėrsipėr pagesėn e tė gjitha shpenzimeve tė spitalit. Andi Susanto ka pranuar propozimin e kompanisė dhe theksoi se nuk do tė ngrinte padi ndaj saj.
Policia ka analizuar pėrbėrjen e cigares dhe ka hapur njė proces rreth ngjarjes.
Pas kėsaj ngjarjeje bėhet e ditur se Andi Susanto ka vendosur ta lėrė cigaren.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9306
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi