» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

?? Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Mesazh nga Anhela prej Wed 10 Feb 2010, 16:01

Shpesh here degjon persona qe pasi ndahen e grinden me njeri-tjetrin, tejkalojne caqet duke ulur personalitetin e ish te dashurit/es.
Pse kur ndahen dy persona, mundohen te ulin personalitet e njeri-tjetrin, duke shpifur gjera te paqena?

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9483
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Mesazh nga Besi prej Wed 10 Feb 2010, 16:40

Kjo ndodhe s'pari per shkak te karakterit qe ka njeri apo tjetri,jo cdo kush ja lejon vetes te shkoj deri aty. Me sa une kam vrejt meshkujt jane ata te cilet me shume e lejojne veten te shkojn deri aty,sa te ofendojne nje ish te dashur.Femrat me pak qe mos te them hic.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10394
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Feb 2010, 16:50

Jam dakord me mendimin qe ofendime te tilla ndodhin kryesisht nga meshkujt.
Une mendoj se dicka e tille ndodh per t'i treguar dhe per t'i mbushur mendjen vetes se mundesh... edhe pa te, dhe pse jo, per ti ngritur moralin vetes.
Mendoj se dicka e tille, ofendime nga meshkujt ndodhin sidomos ne rastet kur femra eshte ajo qe e ndermer hapin e ndarjes.
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10613
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Pse ndarja kalon ne ofendime ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi