» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Githcka per dashurine

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Githcka per dashurine

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Feb 2010, 16:07

Vajza: Me pelqen?
Djali: Jo
Vajza: Me do?
Djali: Jo
Vajza: Te iki?
Djali: Po

Dhe vajza iken duke qare, por djali e ndalon dhe i thote.
Une nuk te pelqej, nuk te dua, por te Dashuroje.

Pas disa muajsh vajza semuret nga zemera.

Para se te hy ne sallen e operimit djali me lot ne sy e puth dhe i thot vajzes: do behesh me mire zembra ime.

Pas disa ditesh vajza del nga spitali dhe kthehet ne vendin e saj.
Aty ajo takon te gjith njerezit e saj por nuk po shikonte djalin e saj.

Vajza: Mama ku eshte i dashuri im?

Mamaja: Perse nuk e more vesh se kush ta dha zembren?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Githcka per dashurine

Mesazh nga Geri prej Tue 09 Feb 2010, 16:18

E dhimbshme.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14871
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Githcka per dashurine

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Feb 2010, 21:43

Erisa shkruajti:Vajza: Me pelqen?
Djali: Jo
Vajza: Me do?
Djali: Jo
Vajza: Te iki?
Djali: Po

Dhe vajza iken duke qare, por djali e ndalon dhe i thote.
Une nuk te pelqej, nuk te dua, por te Dashuroje.

Pas disa muajsh vajza semuret nga zemera.

Para se te hy ne sallen e operimit djali me lot ne sy e puth dhe i thot vajzes: do behesh me mire zembra ime.


Pas disa ditesh vajza del nga spitali dhe kthehet ne vendin e saj.
Aty ajo takon te gjith njerezit e saj por nuk po shikonte djalin e saj.

Vajza: Mama ku eshte i dashuri im?

Mamaja: Perse nuk e more vesh se kush ta dha zembren?


Erisa vertet ka ndodhur kjo??????????

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Githcka per dashurine

Mesazh nga Anhela prej Wed 10 Feb 2010, 13:43

Eshte cdo kund e perfolur kjo me duket ka ndodhur vertet.
Se shum eshte popullarizuar.
Megjithat un vet kur e kam lexuar me ka prekur shum.
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 8676
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Githcka per dashurine

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:27

[b][b]E ke menduar ndo1here,ti njeri cdo te thote te duash ne heshtje dhe dhimbje,te genjesh te tjeret duke genjyer veten,te zgjohesh cdo mengjes duke kerkuar 1 fill shprese dhe duke mbyllur cdo mbremje duke kerkuar pak qetesi.Te kane kaluar ndo1here ne mendje ashtu rastesisht?!Jo,ti nuk mund ti kesh menduar,ndryshe nuk do te ishe ky qe je sot.Nuk je as me pak e as me shume se 1imazh qe ende me torturon,me perndjek,me ngaterron mendimet dhe me shkakton konfuzion.E ke menduar ndo1here se atje tej,dikush qe quhet "Ajo" eshte ende duke jetuar mes loteve.Ajo ende,vazhdon te jetoje me ato copeza kujtimesh qe ti le pas,e qe jan rrenjosur thelle ne shpirtin e saj.Pret ne ankth,duke numeruar cdo sekond me shpresen se do te kthehesh.Degjon ate kolone zanore mes lotesh,Ajo qe ti i ndryshove jeten,e bere te besonte se dicka kishte ekzistuar per ty.Ajo po gabon serisht,ti je gabimi me i madh,ai gabim i pandreqshem.Lere te qete!Boll e torturove ne kete menyre! E di qe"Ajo"jam un?! [/b][/b]

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5929
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Githcka per dashurine

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi