» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantuesja e emisionit "Njerėz tė humbur", 'humbet' bashkėshortin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Prezantuesja e emisionit "Njerėz tė humbur", 'humbet' bashkėshortin

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:18
Prezantuesja e njohur e programit televiziv "Njerėz tė humbur", Aida Shtino, ka kėrkuar ndarjen nga bashkėshorti i saj, Albano Ahmeti.
Njė javė mė parė nė gjykatėn e Tiranės, Shtino ka dėrguar kėrkesėn pėr t'u divorcuar nėpėrmjet avokatit tė saj.

Burime nga organi gjykues bėjnė tė ditur se Objekti i padisė ngritur nga Shtino ėshtė: "Zgjidhje martese pa pėrcaktuar fajėsinė. Ushtrimi i pėrgjegjėsisė prindėrore pėr fėmijėn Brendon Ahmeti. Caktimi i mėnyrės sė takimit tė tij me palėn e paditur, si dhe caktimi i detyrimit si kontribut pėr ushqim".

Nuk dihen ende qartė arsyeja pse Aida ka arritur deri te kėrkesa e divorcit, por mėsohet se kohėt e fundit, marrėdhėnia e saj me bashkėshortin nuk ka shkuar mė si duhej, nė fakt, sipas burimeve, kontradiktat kanė filluar qė para dy vjetėsh.
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9375
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi