» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“Zyrtarizohet” lidhja e dashurisė sė Ingridit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

“Zyrtarizohet” lidhja e dashurisė sė Ingridit

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:17Tiranė - Marrėdhėnien e saj tė dashurisė, kėngėtarja Ingrid Gjoni e mbajti mjaft kohė tė fshehtė. Por qė kur u zbulua para pak muajsh nga “Bluetooth”, Ingridi nuk ka mė ndėr mend tė jetė e mbyllur. E shoqėruar nga i dashuri i saj, ajo ėshtė shfaqur edhe nė ditėlindjen e mikeshės sė saj tė ngushtė Ēiljetės, e madje nuk ėshtė vėnė aspak nė siklet as nga shikimet e kureshtarėve dhe as nga blici i aparatit qė fokusonte ēiftin!
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9378
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi