» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Ornela "e rinovuar" prej ndėrhyrjeve .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ornela "e rinovuar" prej ndėrhyrjeve .

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:14


Super bionde dhe pa asnjė rrudhė nė fytyre...sot Ornela Muti ėshtė njėsoj si para 20 vjetėsh.
Mrekulli e kirurgjisė estestike dhe Ornela kthehet pėr publikun totalisht "e rinovuar".
Nė moshėn 55-vjeēare, Ornela tregon se pėrveēse njė fytyre tė njome ka edhe njė trup shumė tė bukur dhe tė hollė si njė vajzė e re.
"Ka shumė gra qė i nėnshtrohen ndėrhyrjeve kirurgjikale estestike", transmeton Top Cannel fjalėt e Ornelės, duke pranuar qė edhe ajo ėshtė pjesė e kėtij kontigjenti. Aktorja e njohur italiane, e cila ėshtė nėnė dhe gjyshe njėkohėsisht, po kalon njė periudhė shumė tė mirė pasi ėshtė lidhur me sipėrmarrėsin francez Fabrice, me tė cilin duket se ka rigjetur buzėqeshjen.
Ornela Muti nė njė film gjatė karrierės sė saj tė pasur ka qenė partnere e aktorit tonė tė mirėnjohur Bekim Fehmiu.
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 8595
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi