» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aksesorėt e Hathaway nė ankand .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Aksesorėt e Hathaway nė ankand .

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:13New York - Anne Hathaway, protagoniste nė filmin “Djalli vesh Prada" ėshtė thirrur nga autoritetet federale, tė cilat i kanė sekuestruar njė pjesė tė aksesorėve, ato qė i kishte dhuruar ish i dashuri Raffaello Follieri, pėr t'i nxjerrė mė pas ato nė ankand.
Dhjetėra aksesorė me vlerė, mes tė cilave dy orė Rolex, njė varėse me perla, dy unaza dhe njė mbajtėse xhevahirėsh Louis Vuitton, do tė dalin nė shitje pėr publikun.
Paratė qė do tė grumbullohen nga ankandi do t'i jepen viktimave tė Follierit, i cili po vuan dėnimin me burg pėr mashtrim
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9480
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi