» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rihana me veshje te cuditshme!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rihana me veshje te cuditshme!

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:12


Floridė - Ēfarė nuk bėhet pėr tė fituar mė shumė fansa!
Rihanna ėshtė prezantuar nė Pepsi Super Bowl Fan Jam 2010 nė Miami Beach (Florida) me njė veshje shumė tė ēuditshme dhe tė ekzagjeruar.
Kėngėtarja performoi pėr publikun "Russian Roulette", "Hard", "Rude Boy", "Wait Your Turn", "Live Your Life" e "Disturbia". Por fansat u mrekulluan edhe pėr shkak tė formave fantastike tė kėngėtares nga Barbados.
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9378
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rihana me veshje te cuditshme!

Mesazh nga Anhela prej Sun 07 Feb 2010, 13:12

avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9378
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi