» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri 22 Jan 2010, 18:33

Si mendoni per ndjeshmerine....
Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9353
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 29 Jan 2010, 10:03

Mendoj se ndjeshmeria ashtu si edhe cilesi te tjera do te mbetet virtyt, nje arsye me shume per te merituar plotesisht te quhemi qenie njerezore, pasi vetem ne kete menyre jemi me te arsyeshem, me te bindur dhe me te paster ne vetvete.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10604
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Mesazh nga Naki prej Fri 29 Jan 2010, 10:48

gjimnazistja shkruajti:Mendoj se ndjeshmeria ashtu si edhe cilesi te tjera do te mbetet virtyt, nje arsye me shume per te merituar plotesisht te quhemi qenie njerezore, pasi vetem ne kete menyre jemi me te arsyeshem, me te bindur dhe me te paster ne vetvete.
Nuk do koment komplimente gjimnazistja. Ndjeshmeria eshte nje virtyt i rralle dhe i larte.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18715
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 22 Jun 2010, 11:28

Ndjeshmeria eshte viyrtyt ,ai qe nuk ka ndjeshmeri eshte i dobet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 22 Jun 2010, 17:39

Kush ka nje ndjeshmeri ka nje thesar ,,eshte virtyt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17073
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Mesazh nga Arjana prej Tue 22 Jun 2010, 21:02

ndjeshmeria te ben te jesh me njerezor qe per fat te keq shum jane e kunderta,pra cnjerezore, esht virtyt e do te mbetet gjithmone si e tille
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:43

Ndjeshmeria eshte virtyt ,ai qe nuk ka ndjeshmeri eshte i dobet.
Ndjeshmeria eshte nje virtyt i rralle dhe i larte.
Kush ka nje ndjeshmeri ka nje thesar ,,eshte virtyt.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6727
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndjeshmeria,virtyt apo dobesi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi