» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Mesazh nga Geri prej Fri 15 Jan 2010, 19:14

Pse trendafili perfaqeson dashurine kur trendafilat vyshken dhe i hedhim posht?
Mos ndoshta kjo do te thot qe dhe dashurise gjithmone i vjen nji fund?Vjen dita kur vyshket dhe e hedhim posht me vone??
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15675
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 15 Jan 2010, 19:59

mh kete pyetje e kam bere dhe un dikur po pergjigje nuk kam marre te shohim ketu njehere pergjigjet
teme e bukur geri

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11932
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 15 Jan 2010, 21:58

Shpreh dashurine nga aroma, nga ngjyra, por jane vetem disa petale qe nuk mund te vazhdoj te kete freskine dhe aromen pas nje kohe shkeputjeje.Dashuria eshte tjeter gje ajo lind nga ne dhe vdes po nga ne sepse ndryshojne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 13:31

trendafili vyshket, por nuk e humb kurr at bukurin qe ka ndaj edhe dashurija nese vyshket, kurr nuk harrohet...


Edituar pėr herė tė fundit nga princesha nė Fri 16 Apr 2010, 13:23, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Mesazh nga Aristogata prej Fri 16 Apr 2010, 13:22

Edhe njeriu nje dit plaket por kjo sdo te thot qe dashuria merr fund, nje analogji e till eshte dhe me trendafilin.

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10156
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Mesazh nga Naki prej Fri 16 Apr 2010, 15:22

O jo bre nuk eshte ashtu si po mendoni ju degjoni plakun ju se hala jeni te reja dhe nuk dini cka eshte dashnija.
Kur te len e dashura (po them per ne mashkujt) nga vuajtja qe na la e dashura e marrimin edhe veremin. E kur dom me ja degju trandafilit eren ja ngjesim dhe atij veremin dhe ska qare pa u vyshk

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 16:14

s“kam komente me shum se ju lart respekte per te gjith

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi